Ми є одним з провідних виробників покрівельних матеріалів з полімерним покриттям європейської якості у західному регіоні України
Передзвоніть мені

металевий штахетник

Металевий штахетник

Металевий штахетник – це новий тип огорожі, яка стрімко набирає популярності в Україні. Паркан з металевого штахетника не тільки оберігає територію від проникнення сторонніх осіб, а також являється гарним елементом декору Вашого подвір’я. На відміну від глухих парканів огорожа з металевого штахетника не створює замкнутого простору та не затінює територію. Завдяки перевагам металу, така огорожа являється більш якісною і служитиме набагато довше дерев’яної. Монтаж паркана з металевого штахетника не складе труднощів та потребує зовсім небагато часу.

ШТАХЕТНИК НАПІВКРУГЛИЙ (розріз)
ШТАХЕТНИК ТРАПЕЦЕВИДНИЙ (розріз)
Про

Ми пропонуємо на ваш вибір товари в широкому асортименті з будь-яких категорій від декількох виробників. Оскільки на сайті dahmarket.com.ua представлено безліч виробників, нам немає необхідності переконувати вас в покупці покрівельної продукції якоїсь однієї конкретної торгової марки, розповідаючи тільки про переваги власного товару і тільки про недоліки продукції конкурентів (як це прийнято у багатьох представників і постачальників ексклюзивних брендів). Ми завжди розповідаємо про товар тільки достовірну інформацію.

Ми абсолютно не зацікавлені в просуванні якогось конкретного товару, а тому, Ви можете сміливо довіряти нашим рекомендаціям і думці, яка сформована на підставі технічної документації до покрівельної продукції і багатьох років роботи в сфері продажів покрівельних матеріалів і покрівельних робіт.

Чому клієнти обирають нас?

ПРИВАБЛИВІ ЦІНИ

ШИРОКИЙ ВИБІР

ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ

ГАРАНТІЯ ДО 20 РОКІВ

Працюємо з ведучими на ринку міжнародними партнерами
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp