Ми є одним з провідних виробників покрівельних матеріалів з полімерним покриттям європейської якості у західному регіоні України
Передзвоніть мені

Бажаєте накрити дах чи облаштувати паркан? Тоді Ви завітали вірно!
У нас ви можете знайти найширший асортимент металочерепиці - 18 форм хвиль, за цінами від виробника
Підберемо красиву та надійну покрівлю, яка служитиме довгі роки та підкреслить дизайн Вашого будинку

ПРОФНАСТИЛ

ТОНКОЩІ ВИБОРУ

Профнастил відрізняється за формою і розмірами. При покупці за основу береться функціональне призначення. Наприклад, для зведення стін буде потрібно профнастил більшої щільності, ніж для монтажу покрівлі. Для складів і промислових будівель можна придбати добре зарекомендували себе тонкі аркуші: вони доступні за ціною і при цьому досить довговічні.

СКЛАД ПРОФНАСТИЛУ

Профнастил — сталевий лист, покритий тонким цинковим шаром. Зазвичай листи складаються з декількох шарів: основи, захисного покриття, антикорозійного фосфатного шару, грунтовки, полімеру, захисного лаку. Такий склад робить профнастил міцним і стійким до корозії. Крім того, цей пожежобезпечний і екологічний матеріал придатний не тільки для промислових будівель, але і для житлових будинків.

ПРОФНАСТИЛ З ДОСТАВКОЮ

На сайті компанії «Дах Маркет» представлені різні види профнастилу. Як вибрати оптимальний варіант? Зв’яжіться з нами по одному з вказаних номерів телефону — і отримаєте відповіді на всі питання. Наші менеджери розкажуть про характеристики конкретної серії профнастилу, допоможуть зробити вибір відповідно до ваших вимог.

Чому клієнти обирають нас?

ПРИВАБЛИВІ ЦІНИ

ШИРОКИЙ ВИБІР

ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ

ГАРАНТІЯ ДО 20 РОКІВ

Працюємо з ведучими на ринку міжнародними партнерами
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp