Ми є одним з провідних виробників покрівельних матеріалів з полімерним покриттям європейської якості у західному регіоні України
Передзвоніть мені

Профнастил Т-57

Т-57 використовується переважно в якості матеріалу при великих обсягах покрівельних прольотів в ангарах, цехах. Може витримувати великі навантаження, тому часто використовується у виробництві покриття з невеликими кутами схилу.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Т-57:

Товщина металу: 0,4 — 0,55 мм
Товщина покриття: 25 — 35 мкн
Вміст цинку: 180-275 г/кв.м
Робоча ширина: 90 см
Повна ширина: 96,5 см
Перекриття: 6,5 см
Гарантія до 30 років

 
Про

Ми пропонуємо на ваш вибір товари в широкому асортименті з будь-яких категорій від декількох виробників. Оскільки на сайті dahmarket.com.ua представлено безліч виробників, нам немає необхідності переконувати вас в покупці покрівельної продукції якоїсь однієї конкретної торгової марки, розповідаючи тільки про переваги власного товару і тільки про недоліки продукції конкурентів (як це прийнято у багатьох представників і постачальників ексклюзивних брендів). Ми завжди розповідаємо про товар тільки достовірну інформацію.

Ми абсолютно не зацікавлені в просуванні якогось конкретного товару, а тому, Ви можете сміливо довіряти нашим рекомендаціям і думці, яка сформована на підставі технічної документації до покрівельної продукції і багатьох років роботи в сфері продажів покрівельних матеріалів і покрівельних робіт.

Чому клієнти обирають нас?

ПРИВАБЛИВІ ЦІНИ

ШИРОКИЙ ВИБІР

ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ

ГАРАНТІЯ ДО 20 РОКІВ

Працюємо з ведучими на ринку міжнародними партнерами
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp