Ми є одним з провідних виробників покрівельних матеріалів з полімерним покриттям європейської якості у західному регіоні України
Передзвоніть мені

Профнастил Т-35

Завдяки ребрам підвищеної жорсткості металопрофіль Т-35 широко використовується для покрівлі промислових будівель великої площі, таких як ангари, гаражі, торгові та складські приміщення, павільйони, кіоски та АЗС. Також, цей покрівельний матеріал зможе застосовуватись як до класичного чи сучасного стилю будівлі, так і для обшивки фасаду або паркану.

Даний матеріал представляє собою металевий лист, який виготовляється з оцинкованого листа металу методом холодного прокату. Ми можемо запропонувати велику палітру відтінків, в яких виготовляється металопрофіль, а також можливість вибрати між класичним глянцевим чи матовим покриттям.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Т-35:

Виробник: Arcelor Mittal / Thyssen Krupp / Voestalpine
Покриття: глянц / мат
Виробник сталі: Німечинна / Польща / Бельгія / Румунія / Китай / Австрія
Ширина повна: 1,07м
Ширина корисна: 1,02м
Товщина металу: 0,4-0,45-0,5мм
Рекомендована довжина: під замовлення
Мінімальна довжина: 0,5м
Висота хвилі:35мм

Про

Ми пропонуємо на ваш вибір товари в широкому асортименті з будь-яких категорій від декількох виробників. Оскільки на сайті dahmarket.com.ua представлено безліч виробників, нам немає необхідності переконувати вас в покупці покрівельної продукції якоїсь однієї конкретної торгової марки, розповідаючи тільки про переваги власного товару і тільки про недоліки продукції конкурентів (як це прийнято у багатьох представників і постачальників ексклюзивних брендів). Ми завжди розповідаємо про товар тільки достовірну інформацію.

Ми абсолютно не зацікавлені в просуванні якогось конкретного товару, а тому, Ви можете сміливо довіряти нашим рекомендаціям і думці, яка сформована на підставі технічної документації до покрівельної продукції і багатьох років роботи в сфері продажів покрівельних матеріалів і покрівельних робіт.

Чому клієнти обирають нас?

ПРИВАБЛИВІ ЦІНИ

ШИРОКИЙ ВИБІР

ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ

ГАРАНТІЯ ДО 20 РОКІВ

Працюємо з ведучими на ринку міжнародними партнерами
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp