Ми є одним з провідних виробників покрівельних матеріалів з полімерним покриттям європейської якості у західному регіоні України
Передзвоніть мені

Профнастил Т-14 з поличкою

Профнастил Т-14 виготовлений з дуже міцного та високоякісного матеріалу. Володіє покращеними експлуатаційними характеристиками.
Сфера застосування металопрофілю є дуже широкою, а отже його можна застосовувати в якості покрівельного матеріалу для даху, так і облаштування огорожі.

Профнастил типу Т-14 є дуже популярним серед забудівельників, оскільки з його допомогою можна виконати завдання різноманітної складності.

Металопрофіль є простим та легким у монтажі.

Переваги використання профнастилу:

  • Широкий спектр забарвлення;
  • Капілярна канавка, яка забезпечує додатковий захист від протікання води;
  • Стійкий до УФ променів;
  • Герметичний;
  • Стійкий до корозії;
  • Одностороннє та двостороннє покриття.
Про

Ми пропонуємо на ваш вибір товари в широкому асортименті з будь-яких категорій від декількох виробників. Оскільки на сайті dahmarket.com.ua представлено безліч виробників, нам немає необхідності переконувати вас в покупці покрівельної продукції якоїсь однієї конкретної торгової марки, розповідаючи тільки про переваги власного товару і тільки про недоліки продукції конкурентів (як це прийнято у багатьох представників і постачальників ексклюзивних брендів). Ми завжди розповідаємо про товар тільки достовірну інформацію.

Ми абсолютно не зацікавлені в просуванні якогось конкретного товару, а тому, Ви можете сміливо довіряти нашим рекомендаціям і думці, яка сформована на підставі технічної документації до покрівельної продукції і багатьох років роботи в сфері продажів покрівельних матеріалів і покрівельних робіт.

Чому клієнти обирають нас?

ПРИВАБЛИВІ ЦІНИ

ШИРОКИЙ ВИБІР

ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ

ГАРАНТІЯ ДО 20 РОКІВ

Працюємо з ведучими на ринку міжнародними партнерами
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp