Ми є одним з провідних виробників покрівельних матеріалів з полімерним покриттям європейської якості у західному регіоні України
Передзвоніть мені

Паркан жалюзі

З безперервним розвитком технологій в сфері архітектури та дизайну, з’являються все нові й нові рішення для облаштування будинків, садиб та дачних ділянок. Якщо ви хочете відмовитись від суцільних монолітних зборів, тоді обирайте сучасні паркани-жалюзі. Кращі рішення для облаштування огорожі, що мають легку та витончену конструкцію!

Продукція європейської якості забезпечує високу безпеку території, є довговічною, простою в догляді та естетично привабливою. Паркани для будинку не є бар’єром для повітряних потоків та сонячного світла, що дуже важливо у випадку облаштування загороді в саду чи на городі.

МОДЕЛІ ПАРКАНІВ-ЖАЛЮЗІ
Standart (Стандарт плюс 40/120)
Товщина блоку 40 мм (з каркасом 60 мм) та кроком установки ламелей кратне 120мм.
Standart Plus(Стандарт плюс 40/120)
Товщина блоку 40 мм (з каркасом 60 мм) та кроком установки ламелей кратне 120мм.
Premium (Преміум 60/100)
Товщина блоку 60 мм (з каркасом 80 мм) та кроком установки ламелей кратне 100мм.
Elite (Еліт 80/90)
Товщина блоку 80 мм (з каркасом 100 мм) та кроком установки ламелей кратне 90мм.
ElitePerfect (Еліт Перфект 60/120)
Найбільш жорстка конструкція у всій лінійці заборів жалюзі. Встановлюється без каркасу.
Duos (Дуос 60/50)
Однаковий зовнішній вигляд з обох сторін. Повна приватність ділянки. Фактично є жалюзі тільки візуально, оскільки не проглядаються, при цьому залишається ефект провітрювання.
Про

Ми пропонуємо на ваш вибір товари в широкому асортименті з будь-яких категорій від декількох виробників. Оскільки на сайті dahmarket.com.ua представлено безліч виробників, нам немає необхідності переконувати вас в покупці покрівельної продукції якоїсь однієї конкретної торгової марки, розповідаючи тільки про переваги власного товару і тільки про недоліки продукції конкурентів (як це прийнято у багатьох представників і постачальників ексклюзивних брендів). Ми завжди розповідаємо про товар тільки достовірну інформацію.

Ми абсолютно не зацікавлені в просуванні якогось конкретного товару, а тому, Ви можете сміливо довіряти нашим рекомендаціям і думці, яка сформована на підставі технічної документації до покрівельної продукції і багатьох років роботи в сфері продажів покрівельних матеріалів і покрівельних робіт.

Чому клієнти обирають нас?

ПРИВАБЛИВІ ЦІНИ

ШИРОКИЙ ВИБІР

ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ

ГАРАНТІЯ ДО 20 РОКІВ

Працюємо з ведучими на ринку міжнародними партнерами
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp