Ми є одним з провідних виробників покрівельних матеріалів з полімерним покриттям європейської якості у західному регіоні України
Передзвоніть мені

Металочерепиця Ретро

Металочерепиця Ретро поєднує в собі всі переваги традиційної металочерепиці та натуральних матеріалів. Покрівля з металочерепиці Ретро — це поєднання високої якості, оригінального виконання та розумної ціни.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ РЕТРО:

Виробник:Arcelor Mittal / Thyssen Krupp / Voestalpine
Покриття:глянц / мат
Виробник сталі:Німеччина / Польща / Бельгія / Австія
Ширина повна:1,16м
Ширина корисна:1,06м
Товщина металу:0,45-0,5мм
Рекомендована довжина:4,7м
Крок хвилі:0,35м
Мінімальна довжина:0,48м
Висота хвилі:34мм

 
Про

Ми пропонуємо на ваш вибір товари в широкому асортименті з будь-яких категорій від декількох виробників. Оскільки на сайті dahmarket.com.ua представлено безліч виробників, нам немає необхідності переконувати вас в покупці покрівельної продукції якоїсь однієї конкретної торгової марки, розповідаючи тільки про переваги власного товару і тільки про недоліки продукції конкурентів (як це прийнято у багатьох представників і постачальників ексклюзивних брендів). Ми завжди розповідаємо про товар тільки достовірну інформацію.

Ми абсолютно не зацікавлені в просуванні якогось конкретного товару, а тому, Ви можете сміливо довіряти нашим рекомендаціям і думці, яка сформована на підставі технічної документації до покрівельної продукції і багатьох років роботи в сфері продажів покрівельних матеріалів і покрівельних робіт.

Чому клієнти обирають нас?

ПРИВАБЛИВІ ЦІНИ

ШИРОКИЙ ВИБІР

ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ

ГАРАНТІЯ ДО 20 РОКІВ

Працюємо з ведучими на ринку міжнародними партнерами
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp