Ми є одним з провідних виробників покрівельних матеріалів з полімерним покриттям європейської якості у західному регіоні України
Передзвоніть мені

Металочерепиця Ретро Plus

Металочерепиця Ретро Плюс володіє унікальним профілем округлої форми, що наділяє її унікальним зовнішнім виглядом і неповторними обрисами. Величезна кольорова гамма дозволяє бездоганно поєднувати дану металочерепицю з будь-яким дизайном і стилем будівлі. Традиційні, класичні обриси профілю дозволять зробити Ваш будинок неповторно вишуканим і стильним.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ РЕТРО PLUS:

Виробник:Arcelor Mittal / Thyssen Krupp / Voestalpine
Покриття:глянц / мат
Виробник сталі:Німеччина / Польща / Бельгія
Ширина повна:1,2м
Ширина корисна:1,1м
Товщина металу:0,45-0,5мм
Рекомендована довжина:4,7м
Крок хвилі:0.35м
Мінімальна довжина:0,48м
Висота хвилі:22мм

 
Про

Ми пропонуємо на ваш вибір товари в широкому асортименті з будь-яких категорій від декількох виробників. Оскільки на сайті dahmarket.com.ua представлено безліч виробників, нам немає необхідності переконувати вас в покупці покрівельної продукції якоїсь однієї конкретної торгової марки, розповідаючи тільки про переваги власного товару і тільки про недоліки продукції конкурентів (як це прийнято у багатьох представників і постачальників ексклюзивних брендів). Ми завжди розповідаємо про товар тільки достовірну інформацію.

Ми абсолютно не зацікавлені в просуванні якогось конкретного товару, а тому, Ви можете сміливо довіряти нашим рекомендаціям і думці, яка сформована на підставі технічної документації до покрівельної продукції і багатьох років роботи в сфері продажів покрівельних матеріалів і покрівельних робіт.

Чому клієнти обирають нас?

ПРИВАБЛИВІ ЦІНИ

ШИРОКИЙ ВИБІР

ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ

ГАРАНТІЯ ДО 20 РОКІВ

Працюємо з ведучими на ринку міжнародними партнерами
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp