Ми є одним з провідних виробників покрівельних матеріалів з полімерним покриттям європейської якості у західному регіоні України
Передзвоніть мені

Металочерепиця Хестія

Металочерепиця Хестія має м’яку хвилю із середньою висотою профілю. Ця форма хвилі є поширеною для металочерепиці і користується заслуженою популярністю. Такий малюнок добре підходить для будинків сучасної архітектури.

Металочерепиця Хестія має в основі сталь товщиною 0,45 — 0,55 мм. Найважливішою перевагою металочерепиці Хестія є її використання на дахах з кутом нахилу 25 і більше градусів. Також черепиця Хестія надзвичайно стійка до несприятливих погодних умов, перепадів температури, не боїться ні спеки, ні морозів, а полімерне покриття надійно захищає черепицю від ультрафіолету, не даючи їй вигоріти під сонцем.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ХЕСТІЯ:

Виробник:Arcelor Mittal / Thyssen Krupp / Voestalpine
Покриття:глянц / мат
Виробник сталі:Німеччина / Польща / Бельгія / Австія
Ширина повна:1,2м
Ширина корисна:1,12м
Товщина металу:0,45-0,5мм
Рекомендована довжина:4,7м
Крок хвилі:0,35м
Мінімальна довжина:0,48м
Висота хвилі:22мм

 
Про

Ми пропонуємо на ваш вибір товари в широкому асортименті з будь-яких категорій від декількох виробників. Оскільки на сайті dahmarket.com.ua представлено безліч виробників, нам немає необхідності переконувати вас в покупці покрівельної продукції якоїсь однієї конкретної торгової марки, розповідаючи тільки про переваги власного товару і тільки про недоліки продукції конкурентів (як це прийнято у багатьох представників і постачальників ексклюзивних брендів). Ми завжди розповідаємо про товар тільки достовірну інформацію.

Ми абсолютно не зацікавлені в просуванні якогось конкретного товару, а тому, Ви можете сміливо довіряти нашим рекомендаціям і думці, яка сформована на підставі технічної документації до покрівельної продукції і багатьох років роботи в сфері продажів покрівельних матеріалів і покрівельних робіт.

Чому клієнти обирають нас?

ПРИВАБЛИВІ ЦІНИ

ШИРОКИЙ ВИБІР

ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ

ГАРАНТІЯ ДО 20 РОКІВ

Працюємо з ведучими на ринку міжнародними партнерами
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp