Ми є одним з провідних виробників покрівельних матеріалів з полімерним покриттям європейської якості у західному регіоні України
Передзвоніть мені

Металочерепиця Еліт

Цілком новий покрівельний виріб, що за своїми
споживчими якостями значно переважає попередників:

Нова лінія від фінського виробника світового рівня — фірми Samesor

Багатофункціональність лінії «SAMESOR» дозволяє виготовляти металочерепицю будь-яких розмірів у діапазоні від 401мм до 6000мм.

В такому випадку зберігається привабливий зовнішній вигляд, але кріпиться металочерепиця традиційним способом.

«Приховане кріплення» або дах без дірок
На поверхні даху відсутні наскрізні отвори та зовнішні елементи кріплення. Як наслідок — 100% герметичність та стійкість до корозії. Зникає потреба у використанні великої кількості фарбованих саморізів зі спеціальною герметизуючою прокладкою.

Безшовність
Нова технологія 3D різання та точність геометрії листа роблять непомітними стики.

Зручність
Зручність у роботі, при транспортуванні та зберіганні, завдяки малим розмірам листа (751мм ) та вазі (4,3 кг). Монтаж може здійснювати мінімальна кількість робітників, які не потребують спеціальної підготовки.

Нова конфігурація
Форма, аналогічна глиняній черепиці, надає металочерепиці із «Z» замком додаткову жорсткість та чудовий естетичний вигляд.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЕЛІТ:

Товщина: 0,50 мм
Вага: 4,30 кг
Ширина корисна: 1 м
Крок черепиці: 350 мм
Висота профіля: 48 мм
Довжина листа: 755 мм
Про

Ми пропонуємо на ваш вибір товари в широкому асортименті з будь-яких категорій від декількох виробників. Оскільки на сайті dahmarket.com.ua представлено безліч виробників, нам немає необхідності переконувати вас в покупці покрівельної продукції якоїсь однієї конкретної торгової марки, розповідаючи тільки про переваги власного товару і тільки про недоліки продукції конкурентів (як це прийнято у багатьох представників і постачальників ексклюзивних брендів). Ми завжди розповідаємо про товар тільки достовірну інформацію.

Ми абсолютно не зацікавлені в просуванні якогось конкретного товару, а тому, Ви можете сміливо довіряти нашим рекомендаціям і думці, яка сформована на підставі технічної документації до покрівельної продукції і багатьох років роботи в сфері продажів покрівельних матеріалів і покрівельних робіт.

Чому клієнти обирають нас?

ПРИВАБЛИВІ ЦІНИ

ШИРОКИЙ ВИБІР

ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ

ГАРАНТІЯ ДО 20 РОКІВ

Працюємо з ведучими на ринку міжнародними партнерами
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp